Прем'єр Чехії заявив, що жодна з країн Європи не відправлятиме війська в Україну

Жодна з країн Європи не відправлятиме в Україну війська, оскільки таку ідею більшість вважає неприйнятою. Про це заявив прем'єр Чехії Петр Фіала, повідомляє ЛІГА з посиланням на CTK.

На його думку, "було б корисно", якби деякі солдати, наприклад, з Франції, перебували на території України, не воювали там, але, можливо, допомагали в навчанні.

Але переважна більшість країн Європи зійшлася на тому, що це питання не обговорюватиметься чи розглядатиметься надалі, оскільки така ідея для них "неприйнятна", зазначив чеський прем'єр.

"Ніхто в Європі не збирається відправляти війська в Україну <...> Я не думаю, що треба драматизувати та лякати людей якимись речами, які ніхто не пропонував і не пропонує у тій формі, в якій вони інтерпретуються", – заявив Фіала, додавши, що обговорення запропонованої президентом Франції Еммануелем Макроном теми щодо введення військ НАТО в Україну потребували "мінімум часу".

Як також повідомлялося раніше, Канада не планує розміщувати своїх військовослужбовців в Україні.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті