Представниця Луганщини Аліна Бурсова перемогла на відкритому чемпіонаті Польщі зі стрибків у воду

Юна спортсменка з Луганської області Аліна Бурсова здобула перемогу на відкритому чемпіонаті Польщі зі стрибків у воду, який триває з 12 по 14 квітня у Жешуві. Про це повідомила Луганська ОВА у facebook 13 квітня.

"Із 12 по 14 квітня у Жешуві розігрують медалі відкритого чемпіонату Польщі зі стрибків у воду. Українська команда представлена вісьмома юними спортсменами. Разом з українцями та поляками боротьбу за медалі ведуть також учасники з Великої Британії, Грузії та Німеччини", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що українки успішно розпочали другий змагальний день. 

"На триметровому трампліні у віковій групі В нашим дівчатам не було рівних - усі три місця п’єдесталу пошани зайняли саме вони", - йдеться також у повідомленні.

Золота нагорода - в активі вихованки Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності Аліни Бурсової зі здобутком у 301.80 бали.

На фото Аліна в центрі

Раніше повідомлялось, що юна представниця Луганщини Аліна Бурсова з партнеркою перемогла у кубку України зі стрибків у воду.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті