Представляйтесь "вагнерівцями" у разі ДТП: командування рашистів пояснило солдатам, як поводитися з цивільними в окупації

Російське командування наказує своїм підлеглим на окупованих частинах території України представлятись бійцями ПВК "вагнер", щоб перекласти відповідпльність за скоєні воєнні злочини. Про це повідомив СтатКом ЗСУ 10 березня, надавши фото лістовок.

"Керівництво "другої армії світу" поширює пам'ятку поводження з цивільними на тимчасово окупованих територіях України", - йдеться у повідомленні. 

Зокрема, у ній є рекомендації для російських військових по просуванню ворожих наративів під час спілкування з місцевими, дозвіл на проживання у пустуючому житлі цивільних та примусове відчуження їх автотранспорту. 

"У разі "нещасних випадків" чи смертельних/травматичних ДТП, скоєних окупантами у стані алкогольного сп'яніння за участі місцевих, для уникнення відповідальності наказує представлятись бійцями ПВК "вагнер".Очевидно, керівники армії рф обрали тактику перекладання відповідальності за скоєні воєнні злочини на “вагнерівців"", - зазначили у СтратКомі.

Акцентується, що наявність цих листівок - зайвий доказ систематичного нехтування росією правил ведення війни та наявність в армії окупантів суттєвих проблем з дисципліною через утворений дефіцит професійних військових у її лавах. 

"Кожен військовий злочинець рф має пам'ятати - його не врятують подібні папірці. Відповідальність неминуча", - додається у повідомленні.

Статті

Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Країна
07.06.2023
10:10

Як уникнути шахрайства під час онлайн-покупок?

Продаж неіснуючих товарів в інтернеті вже не перший рік є поширеним сценарієм шахрайства. Купувати онлайн зручно, але, щоб покупки були безпечними, застерігаємо вас від шахрайства
Всі статті