Правоохоронці встановили особи ще 6 організаторів "референдуму" в Луганській області

Правоохоронці змогли ідентифікувати ще шістьох громадян, які торік брали участь в організації так званого "референдуму" в Луганській області. Про це 1 травня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"У 2018 році житель Луганська став "депутатом Народної ради "ЛНР" ІІІ скликання". Він брав активну участь у медійних заходах, де систематично заявляв про необхідність приєднання так званої "ЛНР" до РФ", - повідомили представники ОГП.

У вересні 2022 року цей депутат підтримав псевдозакон про незаконний "референдум" у Луганській області. Ще п'ятеро осіб взяли участь у роботі так званих "виборчих комісій" - одна очолювала "територіальну виборчу комісію" в місті Голубівка.

Інші були "членами виборчих комісій" у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Кремінній. Їм усім повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, а також колабораційну діяльність. Вирішується питання про оголошення підозрюваних у розшук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронцям вдалося затримати першу організаторку "референдуму" зі Старобільщини - жінка отримала 77 тисяч і поїхала на підконтрольну територію України.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті