Правоохоронці встановили особи ще 6 організаторів "референдуму" в Луганській області

Правоохоронці змогли ідентифікувати ще шістьох громадян, які торік брали участь в організації так званого "референдуму" в Луганській області. Про це 1 травня повідомила пресслужба Офісу генерального прокурора.

"У 2018 році житель Луганська став "депутатом Народної ради "ЛНР" ІІІ скликання". Він брав активну участь у медійних заходах, де систематично заявляв про необхідність приєднання так званої "ЛНР" до РФ", - повідомили представники ОГП.

У вересні 2022 року цей депутат підтримав псевдозакон про незаконний "референдум" у Луганській області. Ще п'ятеро осіб взяли участь у роботі так званих "виборчих комісій" - одна очолювала "територіальну виборчу комісію" в місті Голубівка.

Інші були "членами виборчих комісій" у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Кремінній. Їм усім повідомлено про підозру в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, а також колабораційну діяльність. Вирішується питання про оголошення підозрюваних у розшук.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що правоохоронцям вдалося затримати першу організаторку "референдуму" зі Старобільщини - жінка отримала 77 тисяч і поїхала на підконтрольну територію України.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті