Правоохоронці "на гарячому" затримали главу райсуду в Одеській області

В Одеській області 29 вересня затримали виконувача обов'язків голови Комінтернівського райсуду, який вимагав хабар за прийняття рішення. Про це повідомляє НАБУ.

"НАБУ і САП спільно з СБУ викрили «на гарячому» в.о. голови Комінтернівського райсуду Одещини. Суддю викрили при одержанні майже 50 тис. грн, які він прохав за прийняття рішень про забезпечення позову та витребування документів у цивільній справі. Попередня кваліфікація: ч. 3 ст. 368 КК України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі тривають першочергові слідчі дії. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті