Працювали дві «пташки»: зʼявилося відео удара по російському літаку А-50 у Білорусі

У мережі зʼявилося відео атаки дронів білоруських партизан по літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ВКС РФ. Про це повідомив військовий блогер Анатолій Штефан "Штірлиць" у своєму Телеграм-каналі 3 березня.

"Відео з того самого дрону, який підірвав російський літак ДРЛО А-50 на аеродромі «Мачулищі»", - зазначив військовий блогер.

Він додав, що це "бойові кадри 26 лютого – від зльоту дрону до безпосередньо моменту вибуху,  на аеродромі працювали дві «пташки»".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що білоруські партизани атакували дронами російський літак радіолокаційного виявлення. Також з'явилися перші супутникові знімки аеродрому "Мачулищі" у Білорусі, на якому відбулася атака на літак А-50.

Також міністерство з податків і зборів Білорусі оприлюднило відео, на якому російський літак А-50 ніби-то "цілий" рухається в темряві по засніженій бетонній поверхні. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті