Працювали дві «пташки»: зʼявилося відео удара по російському літаку А-50 у Білорусі

У мережі зʼявилося відео атаки дронів білоруських партизан по літаку далекого радіолокаційного виявлення та управління А-50У ВКС РФ. Про це повідомив військовий блогер Анатолій Штефан "Штірлиць" у своєму Телеграм-каналі 3 березня.

"Відео з того самого дрону, який підірвав російський літак ДРЛО А-50 на аеродромі «Мачулищі»", - зазначив військовий блогер.

Він додав, що це "бойові кадри 26 лютого – від зльоту дрону до безпосередньо моменту вибуху,  на аеродромі працювали дві «пташки»".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що білоруські партизани атакували дронами російський літак радіолокаційного виявлення. Також з'явилися перші супутникові знімки аеродрому "Мачулищі" у Білорусі, на якому відбулася атака на літак А-50.

Також міністерство з податків і зборів Білорусі оприлюднило відео, на якому російський літак А-50 ніби-то "цілий" рухається в темряві по засніженій бетонній поверхні. 

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті