Позиція Угорщини щодо війни не означає, що РФ має зберегти всі окуповані території України - Сіярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив, що позиція країни про необхідність припинити вогонь не означає, що РФ має зберегти всі окуповані території України. Про це він сказав у інтерв'ю АР.

"Знаєте, зупинити війну і сісти за стіл переговорів не означає, що ви приймаєте статус-кво, — сказав він. Коли закінчиться війна і почнуться мирні переговори, не обов’язково, щоб кордони були там, де проходять лінії фронту. Ми знаємо це і з нашої власної історії... Припинення вогню має настати зараз"

Як повідомлялося раніше, Угорщина не підтримала створення тренувальної місії ЄС для захисників України та не бачить сенса у санкціях для РФ.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті