Пожежа в промзоні російського Шебекіного: жителям радять не виходити на вулицю

Унаслідок пожежі в промзоні російського Шебекіно в повітрі спостерігається їдкий дим. Про це 7 червня повідомили місцеві Telegram-канали.

Ідеться про ранковий обстріл Шебекиного, унаслідок якого на території промзони спалахнула потужна пожежа. У мережі є відео, на якому чітко видно величезний стовп чорного диму.

При цьому місцеві Telegram-канали повідомляють про їдкий дим у повітрі. Мешканцям радять менше перебувати на вулиці та закрити вікна.

Нагадаємо, сьогодні вранці російський губернатор Гладков заявив, що по промзоні в Шебекіно прилетіло близько 40 снарядів від РСЗВ "Град".

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті