Пожежа у бухті Севастополя: повідомляють про пошкоджений російський фрегат "Адмірал Макаров", з якого летіли ракети на Вінницю (ВІДЕО, ФОТО)

У окупованому Севастополі повідомляють про потужну пожежу на пристані, де базувалися російські кораблі. Місцеві пабліки 29 жовтня пишуть, що пошкоджень зазнав фрегат "Адмірал Макаров", з якого випускалися ракети класу "Калібр" по українських містах.

Цю інформацію також розмістив у Телеграм-каналі радник міністра МВС Антон Геращенко.

"За поки що не підтвердженими даними, один із кораблів у Севастопольській бухті  – це "Адмірал Макаров", носій крилатих ракет "Калібр". Саме з нього в липні випускалися ракети по Вінниці, внаслідок удару яких загинули та поранено десятки українців, у тому числі дівчинка Ліза", - повідомив Геращенко.

Як повідомлялося, в окупованому Севастополі сьогодні вночі 29 жовтня пролунав сильний вибух.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті