Поїздом із Праги з пересадкою в Польщі тепер можна дістатися до Полтави, Харкова, Дніпра та Запоріжжя

Чеський приватний перевізник RegioJet розширив пропозицію залізничних перевезень в Україну. Про це повідомляє "Чеське радіо".

З минулого року перевізник пропонує квитки до Львова та Києва, а нині пасажири вже також можуть придбати квитки до Полтави, Харкова, Дніпра та Запоріжжя.

"Стандартною пропозицією є квиток у спальному вагоні, оскільки подорож до цих областей триває понад 30 годин", - повідомляють у прес-релізі компанії. Як і раніше, пасажирам доводиться робити пересадку в Перемишлі на південному сході Польщі, що слугує транспортним вузлом для поїздок потягом до України.

Потяги з Праги курсують щодня. Ціна квитка в один кінець до найдальшого пункту призначення, яким є Запоріжжя, починається від 1679 крон (близько 70 євро) за місце, ліжко-місце коштує щонайменше 2179 крон (90 євро).

RegioJet почав здійснювати рейси Україною поїздом №1 у березні минулого року з гуманітарною допомогою, а також допомагав евакуювати українців, які рятуються від війни. Кілька тижнів по тому він почав відправляти регулярні поїзди в польський Перемишль. За перший неповний рік експлуатації цією залізничною лінією скористалися 110 000 пасажирів, - зазначається у повідомленні.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті