Поєдинок Тайсон Ф'юрі - Олександр Усик за звання абсолютного чемпіона світу перенесено

Бій Олександра Усика та Тайсона Ф'юрі за звання абсолютного чемпіона світу, який мав відбутися 17 лютого у Саудівській Аравії, перенесено. Про це з посиланням на іноземні ЗМІ повідомляє ТСН 2 лютого.

"За повідомленням низки журналістів, Ф'юрі отримав травму під час підготовчого спарингу до бою з українцем. Згодом це підтвердили і промоутери боксера", - йдеться в повідомденні.

Нова дата бою наразі не відома.

Раніше повідомлялось, що боксер Олександр Усик захистив свої титули в бою проти Даніеля Дюбуа.

Статті

Донецьк
25.04.2024
10:45

Діяти та жити цікаво: Як молодь з Мирнограда розвиває громаду біля лінії фронту

Наразі у Донецькій області масові заходи заборонені, але люди потребують якоїсь розради. Творчі проекти об’єднали талановиту молодь та створили терапевтичний ефект для мешканців громади, заповнили культурну порожнечу.
Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Всі статті