З'явилися супутникові знімки атаки дронів на російські кораблі у Севастополі (ФОТО)

Опубліковано перші супутникові знімки Севастопольської бухти, зроблені після атаки дронами воєнних кораблів чорноморського флоту росії. Фото оприлюднив OSINT-аналітик Бенджамін Пітте (Benjamin Pittet) у своєму Twitter-акаунті, повідомляє громадська організація "Український мілітарний центр".

"Знімки зробили 1 листопада о 5:35 та о 11:06, – сказано в повідомленні. – Супутник зафіксував корабель класу "Адмирал Григорович" у відкритому морі на буксирі. За 5 годин цей корабель опинився біля швартової стінки Стрілецької бухти в Севастополі".

У мілітарному центрі не виключають, що "…фото зафіксувало переміщення фрегата "Адмірал Макаров". Характер ймовірних пошкоджень від атаки дронами із фото встановити неможливо".

Підкреслюється, що за даними Міноборони РФ, атака проти російських кораблів 29 жовтня здійснювалася сімома автономними морськими безпілотними літальними апаратами та дев’ятьма безпілотниками іншого типу.

Раніше повідомлялось, що внаслідок атаки безпілотників у бухті Севастополя пошкоджено не менше трьох кораблів ЧФ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
23.10.2025
10:35

Заява про неодержання пенсії від РФ: кому це потрібно, як подати і де виникають проблеми

Україна поступово змінює правила виплат пенсій людям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окремим елементом цієї реформи стала вимога для частини пенсіонерів подати заяву про неодержання пенсії від органів пенсійного забезпечення РФ.
Світ
22.10.2025
11:19

«Вимальовується абсолютно огидна картина». Російські ЗМІ про Україну

М'який і люб'язний переговірник Віткофф домагається від Росії поступок, а Трамп, бачачи бажання Москви укласти нехай навіть «похабний мир», раз по раз піднімає планку, вимагаючи поступитися більше.
Світ
21.10.2025
12:35

Відлуння французької кризи може відгукнутися в Україні

Наче казковий герой, Макрон опинився на роздоріжжі трьох доріг: знайти нового прем'єр-міністра, провести дострокові парламентські вибори або самому піти у відставку.
Всі статті