Повітряні Сили ЗСУ: Ворог атакував Україну 92-ма безпілотниками та 4 ракетами "Іскандер"

Ворожі атаки безпілотниками у ніч на 23 січня (із 19.00 22 січня) здійснювалися із напрямків російських міст Міллерово, Орел, Курськ, Брянськ, Приморсько-Ахтарськ. Чотирма балістичними ракетами «Іскандер-М»/KN-23 ворог ударив із Воронезької області по місту Запоріжжя.  

"Станом на 09.30 підтверджено збиття 57-х ударних БпЛА типу «Shahed» та безпілотників інших типів у Полтавській, Сумській, Харківській, Чернігівській, Миколаївській, Херсонській, Запорізькій та Дніпропетровській областях, щн 27 ворожих безпілотників-імітаторів були локаційно втрачені без негативних наслідків. Три БпЛА в повітрі - бойова робота триває!", - повідомляють ПС ЗСУ.

Уточнюється, що внаслідок ворожого удару балістичними ракетами по місту Запоріжжя є загиблий та поранені, зруйновано та пошкоджено підприємства, установи, багатоквартирні та приватні будинки. Спеціальні служби ліквідовують наслідки, постраждалим надається допомога. Також через падіння збитих ворожих БпЛА постраждала Харківщина.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Країна
29.01.2026
14:00

Фейкові перемоги російської армії, морська піхота під Покровськом, та енергетична криза — Іван Ступак про плани РФ

...Це виглядає як постійна спроба демонструвати позитивні результати. Бо на горі їх чекають. У них логіка проста: ні дня без результату, ні дня без захоплення.
Світ
28.01.2026
12:55

«Хочемо максимально зберегти населення України. Це дуже ювелірна робота, тут сокирою не помахаєш». Російські ЗМІ про Україну

Формально йде мова тільки про виведення військ ЗСУ з території Донбасу, але ніхто не говорить про те, щоб Київ офіційно визнав Донбас російською територією.
Донбас
25.01.2026
13:00

Мистецтво промовчати і майстерність не договорювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу щосили намагалися згладити гостроту деяких проблем, що звалилися на «молоді республіки». Неприємність у непідконтрольному законній владі Дебальцевому буквально прилетіла з неба – місто, точніше військові...
Всі статті