Повітряні Сили ЗСУ: Російський агресор за ніч вдарив по Україні ракетами, авіабомбами та 110 безпілотниками

Російський агресор за минулу ніч вдарив по Україні ракетами, авіабомбами та 110 безпілотниками. Про це 12 листопада повідомляють Повітряні Сили ЗСУ.

Зазначається, що у ніч на 12 листопада (з 21.00 11 листопада) противник завдав удару по Харкову зенітною керованою ракетою С-300 із Бєлгородської області РФ, атакував двома керованими авіаційними ракетами Х-59/69 із Курської області РФ по Чернігівщині, керованими авіабомбами по Сумщині та Харківщині, а також 110-ма ударними БпЛА типу «Shahed» та безпілотниками невстановленого типу із районів Курська, Приморсько-Ахтарська та Брянська (РФ).

"Станом на 11.00 підтверджено збиття 46-ти БпЛА противника у Київській, Житомирській, Полтавській, Сумській, Харківській, Черкаській, Запорізькій, Чернігівській, Дніпропетровській та Миколаївській областях. 60 ворожих безпілотників локаційно втрачено у різних регіонах України, два російських БпЛА вийшли з повітряного простору України у напрямку Білорусі", - констатують в Повітряних Сили ЗСУ.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
19.03.2026
18:00

“З початком війни з Іраном світ починає розуміти точку зору українців”. Огляд західних медіа

“Стрімке зростання цін на енергоносії та послаблення санкцій під час конфлікту з Іраном стали для Кремля рятівним колом у складний фінансовий період".
Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Всі статті