Повітряні сили прийняли умови Заходу не бити з F-16 углиб росії

Україна не битиме вглиб росії з винищувачів F-16, але їх надання допоможе відігнати російські кораблі в Чорному морі та ворожу авіацію на передній лінії фронту. Про це в коментарі LIGA.net заявив спікер Повітряних сил Збройних Сил України Юрій Ігнат.

"F-16 здатний захистити Україну від ракетного терору, відігнати подалі російські кораблі та російську авіацію, завоювати перевагу в повітрі", – наголосив Ігнат.

Він запевнив, що Україна виконає побажання західних урядів та не битиме з літаків вглиб росії.

"Цього зобов’язання Україна неухильно дотримується щодо всього отриманого від партнерів озброєння", - нагадав Ігнат.

"На кожну номенклатуру озброєння, яку ми отримуємо, ми беремо на себе зобов'язання, що не будемо бити по території Росії. Ми беремо зброю для захисту від агресії. І ми чесно дотримуємося свого слова", – підкреслив речник Повітряних сил.

Ігнат зазначив, що F-16 – багатоцільовий літак, здатний працювати не лише по повітряних, а і по наземних та морських цілях, і питання в тому, який тип озброєння підвисити під крила.

Нагадаємо, Нідерланди нададуть Україні 42 літаки F-16

Як повідомлялося, Зеленський заявив про "проривну домовленість" щодо F-16. 

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті