Повітряні Сили: Дві групи "Шахедів" рухаються на півночі Полтавщини та на Сумщині

Повітряні Сили ЗСУ на початку першої години ночі 20 вересня у своєму Телеграм-каналі повідомляють, що дві групи російських "Шахедів" рухаються на півночі Полтавщини та на Сумщині.

"Увага! Перша група "Шахедів" на півночі Полтавщини, рухається у південно-західному напрямку (курс може змінюватись). Друга група ворожих БпЛА заходить у повітряний простір України на Сумщині з Курської області РФ. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги, прямуйте в укриття", - йдеться у повідомленні. 

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті