Повітряне командування "Схід" повідомило про знищення ворожого безпилотника

Авіація ЗСУ на Дніпропетровщині в Дніпровському районі знищила безпилотник окупантів, імовірно Орлан-10. Про це повідомило Повітряне командування "Схід" 14 березня.

"На Дніпропетровщині в Дніпровському районі силами авіації знищено ворожий БпЛА, імовірно Орлан-10. Тримаємо стрій!", - йдеться у повідомленні.

У місцевих соцмережах раніше повідомлялося, що було зафіксовано ворожий динамічний повітряний об’єкт, ймовірно розвідувальний безпілотник.

Статті

Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Всі статті