Повістки в месенджерах: представник президента в Раді розповів про варіанти мобілізації

Проекту закону про розсилку повісток в месенджерах поки що в Україні немає. Ведеться робота над покращенням системи мобілізації через велику кількість тимчасово переміщених українців. Про це заявив представник президента України у Верховній Раді Федір Веніславський у коментарі телеканалу "Київ", - пише УНІАН.

"Говорити про те, що вже є проект – ще передчасно", - заявив Веніславський.

За його словами, багато втікачів від війни не встигли стати на облік або не хочуть цього робити, а проблему потрібно вирішити. При цьому він вказав, що пропозиція про повістки в месенджерах лише один з варіантів. Веніславський нагадав, що мобілізація передбачає роботу великої кількості суб'єктів, в тому числі органи місцевого самоврядування, які повинні надати інформацію територіальним центрам комплектування.

"Ми шукаємо різні варіанти, в тому числі можливо через різні бази даних, що вже існують, та які можна також залучити, але це все поки на етапі обговорення", - пояснив представник Зеленського в парламенті.

Як повідомлялося, в Україні працюватимуть над удосконаленням мобілізаційних заходів, аби більше не виникало ситуацій, коли з вулиці відправляють одразу на фронт.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті