Повідомляється про вибухи на Тернопільщині, є інформація, що працює ППО

Низка Телеграм-каналів повідомляє про вибухи не Тернопільщині (в деяких джерелах – власне в Тернополі) ввечері 13 травня.

"Вибухи в Тернополі", – йдеться в одному з повідомлень.

"Тернопільська область, працює ППО, ще є цілі", – сказано в повідомленні іншого Телеграм-каналу.

Мешканців західних областей України наполегливо закликають не ігнорувати тривогу – крилаті ракети саме у напрямку Тернопільської, Львівської та Івано-Франківської областей.

Раніше повідомлялось, що ворог направив на мирні міста України ракети й "шахеди", є загиблі. Знищено 18 із 22 "шахедів" за добу.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті