Потяг "Укрзалізниці" з фурами прибув до Польщі. Такі відправлення планується зробити регулярними

Партія вантажівок залізницею прибула до Польщі. Українська та польська сторони узгодили всі питання щодо перевезень та оформлення митних і прикордонних процедур. Про це 10 грудня повідомила пресслужба "Укрзалізниці".

Зазначається, що далі вантажівки до пункту призначення попрямують автошляхом.

"Наступні відправлення планується зробити регулярними та задіяти в перевезеннях більше модернізованих платформ", - йдеться у повідомленні.

В "Укрзалізниці" нагадали, що організували між Україною та Польщею контрейлерний поїзд для перевезення вантажівок. 

Він курсує за маршрутом Скнилів (Україна) – Славкув (Польща).

"Укрзалізниця вдячна Київському відділку Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України за те, що повірили та переконали перевізників відправити свої вантажівки залізницею.  Також вдячні Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України за те, що подбали про безпечне курсування поїзда по території України", - пишуть у відомстві.

"Щоб замовити перевезення вантажівки контрейлерним поїздом з України, потрібно звернутися до філії «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця», у зворотному напрямку – до UZ Cargo Poland", - додавли в повідомленні.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті