"Потребуємо більше турбін і мобільних генераторів". Шмигаль і Камерон обговорили підтримку економіки

Прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль провів у Києві зустріч з міністром закордонних справ Великої Британії Девідом Камероном. Про це Шмигаль повідомив у Телеграм вранці 3 травня.

"Висловив подяку за оголошення найбільшого пакета військової допомоги на 500 млн фунтів, куди увійдуть засоби ППО, боєприпаси, ракети, безпілотники та інше важливе обладнання. Це вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України", - зазначив український прем‘єр.

"Порушили також питання економічної та енергетичної підтримки. Зокрема, поінформував пана Камерона про наслідки атак російських терористів на енергетичну інфраструктуру України. Ми активно працюємо над децентралізацією енергосистеми, а тому потребуємо більше газових турбін, когенераційних установок і мобільних генераторів. Розраховуємо на сприяння Великої Британії", - повідомив Шмигаль.

"Скоординували також нашу роботу в напрямку передачі Україні заморожених російських активів. Подякував Девіду Камерону за особисту залученість. Важливо змусити росію заплатити за злочинну війну, а Україні швидко отримати необхідні кошти для стійкості та відновлення", - вказав прем‘єр-міністр.

"Окремо обговорили інтеграцію України в НАТО. Подякував Великій Британії за непохитну підтримку", - підсумував Шмигаль.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті