Потерпілим від ракетного удару у Дніпрі виплатять по мільйону гривень

Усім постраждалим від ракетного удару по багатоквартирному будинку у Дніпрі виплатять компенсацію у розмірі до мільйона гривень. Про це 25 січня повідомила прес-служба міської ради Дніпра.

"Під час 33 сесії депутати Дніпра підтримали низку змін до муніципальної програми допомоги городянам, які постраждали від ракетного обстрілу РФ. Це створило офіційний механізм виплат до одного мільйона гривень за зруйноване житло єдиним платежем", - повідомили представники міськради.

Зазначимо, що восени минулого року місцеві депутати затвердили механізм компенсації, згідно з яким постраждалим від ракетних ударів належали виплати до півмільйона гривень. Таким чином зараз ця сума компенсацій подвоїлася. Потерпілі зможуть отримати кошти після обстеження та інструментальних оцінок.

Нагадаємо, внаслідок ракетного удару РФ по Дніпру загинули 45 українців, наймолодшому було 11 місяців.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті