Посилювати Північ і захищати Запорізьку АЕС: про що ще йшла мова на останній розширеній Ставці

Під час засідання розширеної Ставки Верховного головнокомандувача 5 липня йшла мова посилення Північного напрямку й захист Запорізької АЕС. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму Телеграм-каналі 5 липня.

"Сьогодні Ставка розширена. Дві години – на обговорення основних викликів, – написав Президент. – Перше – захист АЕС. Доповідали командувач ВПС Олещук, міністр Клименко, голова ДПСУ Дейнеко. Також заслухали директора "Енергоатома" Котіна та директора ХАЕС Козюру. Друге – ситуація на фронті. Доповіді командувачів Залужного, Сирського, Тарнавського, Москальова та Наєва. Головкому – розпорядження посилювати Північ".

За словами Зеленського, третім питанням було подальше нарощування власного виробництва техніки та боєприпасів, прискорення темпів ремонтування техніки західного зразка.

"Доповіді: командувач сил логістики Гуляк, Мінстратегпром – Камишін, Мінінфраструктури – Кубраков, Міноборони – Резніков", – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Зеленський провів Ставку на Рівненській АЕС 1 липня.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті