Посилення ППО дало би змогу відновити роботу одного з аеропортів України - Єрмак

Посилення протиповітряної оборони дало би змогу знову відкрити один з українських аеропортів. Про це сказав сказав голова Офісу президента Андрій Єрмак під час виступу в Інституті Хадсона у Вашингтоні, - пише Lb.ua

"Надійна «парасолька» є необхідною і посилення, зокрема, дозволить нам відкрити один із українських аеропортів України. Ми уже працюємо над цим із нашими партнерами. Це було би переломним моментом у війні. Наступний рік буде вирішальним у цьому питанні", – сказав голова ОП.

Він акцентував, що Україна потребує продовження підтримки, оскільки росія все ще має змогу виробляти ракети і отримує боєприпаси від КНДР та дрони з Ірану.

У виступі Єрмак наголосив, що Україна має успіх у боротьбі проти ворога, але потребує подальшої допомоги союзників, аби повністю його розбити. Країна звільнила половину від окупованих росіянами за час повномасштабного вторгнення територій. 

Україна розбила міф про "другу армію світу". Зараз російська армія – це друга армія в Україні, сказав Єрмак.

Це стало можливим завдяки тому, що Україна не лишилася наодинці. США знову показали своє лідерство та підтвердили статус борця за свободу.

"Ваша допомога – це не благодійність, а інвестиція в безпечніший світ", – сказав голова ОПУ. 

Він додав, що стійкість українців і доблесть українських захисників та спільні зусилля союзників привели до провалу російського бліц-кригу. Але через майже два роки повномасштабної війни РФ все ще не розбита. Москва не збирається зупинятися і мріє зламати єдність демократії.

"Крок за кроком ми проведимо роззброєння Криму і покриваємо 70% відстані, а наш контрнаступ розвивається. Ми знаємо, як перемогти. Президент Зеленський має чіткий план пріоритетів, які він визначив для розвитку нашої оборонної індустрії і виробництва нашої власної зброї", – запевнив він під час виступу. 

Однак зброя потрібна уже зараз, наголосив голова Офісу президента.

"РФ все ще має перевагу в повітрі. Вона все ще має можливості виробляти ракети, попри санкції, не кажучи про іранські дрони і північнокорейські артилерійські боєприпаси", – сказав він.

Через це Україна наполягає, що обмежень і зброї проти росії має бути більше, особливо систем протиповітряної оборони. Єрмак підкреслив, що ця зима для України знову буде важкою і вона знову відбиватиме російські атаки на енергетичну інфраструктуру. Посилення ППО буде гарантією відновлення України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.04.2025
11:54

«Київ намагається нас надурити». Російські ЗМІ про Україну

Власне, реакція Кремля, який оголосив про прийдешнє перемир'я саме в момент посилення ворожої інформаційної кампанії, стала тонкою і вправною відповіддю, покликаною вибити ґрунт з-під ніг противника.
Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Всі статті