Посольство Сербії виїхало з України ще на початку березня - МЗС

Речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко заявив, що посольство Сербії виїхало з України на початку березня і з того часу не поверталося. Про це він написав у Фейсбук, коментуючи поширену у деяких ЗМІ про закриття посольства Сербії 16 жовтня.

"Росія запустила дезу про закриття посольства Сербії в Києві. Деякі українські ЗМІ зробили її новиною. Насправді сербське посольство виїхало з України на початку березня і з того часу не поверталося. Співробітники дипмісії працюють з Белграда", - заявив Ніколенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сербія ухвалила рішення тимчасово закрити своє посольство в Україні з метою забезпечення безпеки співробітників.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті