Посол Китаю відвідає Україну - ЗМІ

Посол Китаю Лі Хуей прибуде в Україну завтра, 16 травня. Про це з посиланням на джерело серед урядовців у Київі  пише France24 з посиланням на Reuters.

Високопоставлений посол Китаю відвідає Україну 16-17 травня, повідомив у понеділок український урядовець.

"Лі Хуей, спеціальний представник Китаю у справах Євразії і колишній посол в Росії, відвідає Україну, Росію та інші європейські міста в рамках поїздки, яка, за словами Пекіна, спрямована на обговорення "політичного врегулювання" кризи в Україні".

Український урядовець відмовився надати подальші подробиці.

У росЗМІ також пишуть, що, окрім України, спецпредставник МЗС КНР Лі Хуей з 15 травня здійснить поїздки в РФ та в країни Європи.

"Спецпредставник КНР у справах Євразії Лі Хуей з 15 травня відвідає Україну, Польщу, Францію, Німеччину і Росію для переговорів з усіма сторонами з питання політичного вирішення кризи в Україні", - також посилаються ЗМІ на слова представника зовнішньополітичного відомства Китаю Ван Веньбіня.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті