Посол Франції відвідав зруйновані росіянами школи в Краматорську та Слов’янську

Посол Франції в Україні Етьєн де Понсен 18 травня відвідав Днеччину та побачив масштаби руйнування, які здійснила російська армія після повномасштабного вторгнення у Слов’янську та Краматорську. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

«Розповів про ситуацію, яка склалася в області, та звернув окрему увагу на масштаби руйнування у наших найбільших вільних містах – Слов’янську та Краматорську. Всі ці руйнування пан посол побачив на власні очі», - написав очільник області.

Він нагадав, що посол уже майже чотири роки перебуває в Україні і чудово знає про проекти, реалізовані Францією на Донеччині. Зокрема, французькі організації ACTED та U-Saved надавали допомогу цивільним у прифронтових регіонах: воду, продовольство, генератори, буржуйки. Також вони сприяли відбудові знищеного житла.

«Впевнений, що Французька Республіка і надалі буде нашим надійним партнером у відбудові Донеччини», - заявив Кириленко.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті