Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
"Завдяки доказовій базі СБУ, засуджено пособника рашистів, який сформував та очолив "унітарне підприємство ЛНР" на окупованій території області. Йдеться про мешканця Лисичанська, який до широкомасштабного вторгнення керував комерційним підприємством з російськими бенефіціарними власниками", - пише 3-є управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сіверськодонецьк у facebook 30 квітня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Зловмисник сприяв загарбникам у формуванні у місті окупаційних структур. Зокрема, у серпні 2022 року він добровільно взяв участь у формуванні так званого "муніципального унітарного підприємства "Комплексний центр комунального обслуговування міста Лисичанська ЛНР" і сам його очолив. "Унітарне підприємство" працює в системі незаконних "органів влади" та імітує комунальне обслуговування населення напівзруйнованого рашистами міста. Суб’єкт господарювання зареєстрований у федеральній податковій службі РФ. Він збирає зі споживачів плату за тарифами в російських рублях та сплачує податки в бюджет окупантів.
"Суд визнав фігуранта винним у пособництві державі-агресору (ч.1 ст. 111-2 КК України) та заочно засудив до 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна. Термін відбування покарання рахуватиметься від дати його затримання. Наразі правопорушник перебуває у розшуку", - сказано також у повідомленні.
Раніше повідомлялось, що СБУ документує злочини окупантів щодо "націоналізації" житла жителів Луганщини. Щодо Білокуракиного рішення вже є.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту