Посли ЄС погодили мандат на переговори щодо продовження «торговельного безвізу» з Україною й Молдовою

Комітет постійних представників ЄС сьогодні погодив мандат на переговори щодо продовження режиму призупинення у застосуванні тарифів та мит на імпорт з України й Молдови. Така інформація оприлюднена сьогодні на сайті Європейської ради, - повідомляє Укрінформ.

«Посли країн-членів ЄС погодилися сьогодні навколо мандату Ради ЄС на переговори щодо двох законодавчих пропозицій, з метою продовжити (режим) ще на один рік призупинення імпортних зборів та квот на експорт товарів з України та Молдови до ЄС», - йдеться у документі. 

Зокрема, пропозиції, що стосуються дії так званих «автономних торговельних заходів», передбачають призупинення дії тарифів та квот на імпорт з України до ЄС ще на один рік, - з 6 червня 2024 року до 5 червня 2025 року.

В той же час,  пропозиції передбачають посилення захисту у сфері торгівлі «чутливою» сільськогосподарською продукцією, посилюючи захисні заходи, що вже включені в чинні регуляторні правила (Документ ЄС 2023/1077) та включаючи нові такі заходи для окремих «чутливих» товарів.

Статті

Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Всі статті