Посли США та Великої Британії подякували українській ППО за захист минулої ночі

Посли США і Великої Британії Бріджит Брінк і Мелінда Сіммонс після чергової нічної атаки російськими БПЛА на Київ висловили подяку українській ППО за роботу і забезпечення безпеки столиці.

"Ще одна ніч, коли російські безпілотники були запущені в напрямку мирних жителів та міст по всій країні. Вдячні за невтомну роботу ППО України, ми продовжуватимемо нашу підтримку України", - написала Брінк у Твіттер вранці 13 липня.

Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс також поділилася своїми емоціями: 

"Досить неприємна ніч. Російські БПЛА атакували Київ із декількох напрямків, як повідомляється, включно з районом, у якому я живу, і сусіднім із ним. Не дивно, що стало так шумно. Сьогодні вранці я вдячна ППО України і своєму прихистку без вікон. Тепер настав час подихати свіжим повітрям", - написала вона у Твіттер.

Нагадаємо, вночі 13 липня ворог здійснив чергову атаку на Київ, попередньо -  падіння уламків зафіксовано у 4 районах столиці.

Як повідомлялося, у Києві уламок збитого безпілотника влучив у 25-й поверх будинку, зруйнувавши одну з квартир. 

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті