Послушника Почаївської лаври з непогашеною судимістю за вбивство засуджено до 5 років за ґратами за колабораціонізм

До 5 років за ґратами засуджено послушника Почаївської лаври за колабораціонізм. Про це повідомив Офіс генпрокурора України у своєму Телеграм-каналі 3 липня.

"Прокурор довів, що послушник Почаївської лаври у власних облікових записах у заборонених російських соцмережах поширював дописи про підтримку захоплення територій нашої країни й глорифікацію російських військових, за перемогу яких просив молитись", – йдеться в повідомленні.

Також у поширених ним відеоматеріалах містились публічні заклики до підтримки окупаційної адміністрації держави-агресора.

Підкреслюється, що послушник мав непогашену судимість за вбивство й проживав на території монастиря з 2017 року.

"За публічного обвинувачення прокурорів Тернопільської обласної прокуратури суд визнав послушника Почаївської лаври винним у колабораційній діяльності та визнанні правомірною збройну агресії проти України, глорифікації її учасників (ч. 1 ст. 111-1, ч. 3 ст. 436-2 КК України)", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що  чоловіка засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна.

Раніше повідомлялось, що гауляйтера Запорізької області Балицького засуджено до 15 років з конфіскацією майна.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті