Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Запланований на 28 червня концерт бардів Тетяни та Сергія Нікітіних у Санкт-Петербурзі скасовано. Про це свідчить зникнення всіх анонсів заходу.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
Концерт під назвою "Часи не вибирають" мав відбутися в гастрохабі "Фонтанка69".
Раніше на свій сторінці в Телеграм російський пропагандист Олександр Коц написав донос на виконавців, звинувативши їх у фінансуванні ЗСУ.
"Барди Сергій і Тетяна Нікітіни, яких російські пабліки звинувачували в спонсоруванні ЗСУ, а чудова поетеса Юнна Моріц хотіла внести до чорного списку виконавців пісень на її вірші, виступлять 28 червня з концертом у пітерському гастрохабі "Фонтанка 69", - написав він.
"Часи, ясна річ, не вибирають. У них живуть і вмирають сьогодні під Авдіївкою і Вовчанськом, у Бєлгороді та Луганську", - вказав він виконавцям, які не підтримали російську агресію проти України, на "правильну" позицію. "Хотілося б почути виразну відповідь від подружжя: "Ви в якому часі живете? У тому самому, що воює країна, або який - гроші?", - написав "воєнкор".
Офіційна причина скасування концерту не вказується. Неофіційно йдеться про те, що захід скасували "з метою безпеки артистів і глядачів".
Тетяна та Сергій Нікітіни займають антивоєнну позицію. При цьому виконавці неодноразово заявляли, що не фінансують ЗСУ.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту