Після деокупації Криму громадяни РФ будуть законно видворені з півострова

Після деокупації Криму громадяни РФ будуть законно видворені з півострова. Про це заявила Постійний представник Президента України в Криму Таміла Ташева, - повідомляє Телеграм-канал FREEДОМ.

Вона також розвінчала неправдиві заяви РФ про те, що нібито буде депортація кримчан.

"Яких кримчан? Мова йде про громадян Росії, які не є кримчанами. Вони є особами, які тимчасово проживають на території Криму. Їх видворення - абсолютно законний процес", - заявила Ташева.

"Якщо громадянин будь-якої країни незаконно перетинає кордон, до нього застосовують примусове видворення. От і ми його застосовуватимемо", - пояснила Ташева.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті