Після деокупації Криму громадяни РФ будуть законно видворені з півострова

Після деокупації Криму громадяни РФ будуть законно видворені з півострова. Про це заявила Постійний представник Президента України в Криму Таміла Ташева, - повідомляє Телеграм-канал FREEДОМ.

Вона також розвінчала неправдиві заяви РФ про те, що нібито буде депортація кримчан.

"Яких кримчан? Мова йде про громадян Росії, які не є кримчанами. Вони є особами, які тимчасово проживають на території Криму. Їх видворення - абсолютно законний процес", - заявила Ташева.

"Якщо громадянин будь-якої країни незаконно перетинає кордон, до нього застосовують примусове видворення. От і ми його застосовуватимемо", - пояснила Ташева.

Статті

Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Всі статті