Вижити в окупації
Прифронтовий Донбас
Корисно переселенцям
Національна поліція за 5 місяців російського повномасштабного вторгнення в Україну відкрила понад 24,5 тисяч кримінальних проваджень, що вдвічі менше, ніж до війни. Про це повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко 24 липня.
Більше новин про Донбас у нашому Telegram каналі
"Посилення відповідальності за майнові злочини в умовах військового стану безумовно вплинуло на зростання цієї категорії правопорушень. Таких зареєстровано понад 24,5 тисячі, а це вдвічі менше, ніж у минулому", - сказав він.
За словами Клименка, зменшилась і кількість ДТП – майже втричі. Крім того, "зменшилася на 30% смертність на дорогах".
"Натомість є зростання незаконного поводження зі зброєю, умисних вбивств та угонів транспорту", - наголосив глава Нацполіції.
Як повідомлялося раніше, з Нацполіції звільнили співробітників, які не прибули на підконтрольну територію.
Ви можете обрати мову, якою в подальшому контент сайту буде відкриватися за замовчуванням, або змінити мову в панелі навігації сайту