Пошукові роботи на місці ракетного удару в Кременчуці завершені

На місці ракетного удару в Кременчуці завершені пошукові роботи станом на  22:20 22 вересня. Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі.

"Пошукові роботи завершено. У результаті ракетної атаки по Кременчуку постраждала 31 людина, серед них троє дітей. 16 людей довелося госпіталізувати, їм надають допомогу медики. Одна людина загинула", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що внаслідок обстрілу також постраждали навколишні будівлі. Завтра в місті працюватиме профільна комісія, яка обстежить обʼєкти і зафіксує всі пошкодження. Люди, чиє майно постраждало, отримають компенсації.

"Фінансування забезпечимо з обласного та місцевого бюджетів", – зазначив Лунін.

Раніше повідомлялось, що росія завдала ракетних ударів по Кременчуку: є загиблі.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
18.03.2026
19:00

«Москва уникла серйозних наслідків від нальотів українських БПЛА. Це велике досягнення». Російські ЗМІ про Україну

«...Експерти сходяться на думці: головна мета таких атак - не військовий результат, а інформаційний ефект».
Країна
18.03.2026
10:21

"Війна на Близькому Сході – це удар по Китаю і шанс для РФ": експерт Михайло Гончар пояснив, що відбувається на енергетичному ринку

Чи стане це детонатором повномасштабної економічної кризи, як у 1973 році – поки що однозначної відповіді немає. Очевидно, що все залежатиме від тривалості нинішньої ситуації в затоці.
Донбас
15.03.2026
13:13

Пушилін приїхав до Путіна на уклін і запросив відставних окупантів з усієї Росії переселятися на Донбас. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін з’їздив до Москви, що називається, «за ярликом». У Кремлі він улесливо дякував Путіну за допомогу «федерального центру». Російський диктатор, у свою чергу, хвалив Пушиліна за «мудре керівництво» окупованим...
Всі статті