Поштову марку "Під покровом Богородиці" першою ввела в обіг Луганщина. Частина коштів з продажу йде на допомогу ЗСУ

Луганська область першою ввела в обіг поштову марку "Під покровом Богородиці" 1 жовтня. Про це повідомила Луганська ОВА в соцмережах 1 жовтня.

"Луганщина стала першою в Україні, що долучилася до урочистого погашення нової патріотичної марки "Укрпошти" - "Під покровом Богородиці", - сказано в повідомленні.

"Марка відображає глибокий зв’язок між Захисниками України та їхньою заступницею – Дівою Марією. На марці зображена Пресвята Богородиця, яка своїм омофором огортає і захищає тих, хто боронить українську землю. Частина коштів з кожного продажу відраховується на допомогу ЗСУ. Зокрема, на закупівлю РЕБів бригадам, які боронять Луганську область", - зазначив під час церемонії погашення директор філій АТ "Укрпошта" у Луганській та Донецькій областях Максим Сутковий.

Тираж марки - 420 тисяч примірників. Кількість марок в аркуші - 6. Тираж конверта "Перший день" - 30 тисяч примірників, карток - 30 тисяч примірників.

Раніше повідомлялось, що на Донеччині "Укрпошта" в серпні відновила роботу відділення у місті Горняк, але закрила в Торецьку та селищах Нью-Йорк і Північне.

Статті

Донецьк
09.10.2024
21:00

Остання фортеця вуглепрому на Донеччині. Чому люди залишаються працювати попри небезпеку

Шахтоуправління «Покровське» – єдине вугільне підприємство, яке зараз працює у Донецькій області. До війни кількість працівників тут складала близько 10 000 людей, а видобуток вугілля на рік – до 8 мільйонів тон.
Світ
09.10.2024
11:20

«Росії заморожування конфлікту абсолютно не потрібне». Російські ЗМІ про Україну

"Для Росії заморожування конфлікту «тут і зараз», в умовах, коли шальки терезів дедалі виразніше схиляються на нашу користь, не лише абсолютно не потрібне, а й навіть було б згубним у стратегічному плані"
Країна
08.10.2024
23:19

"Вистояли якимось дивом", або підсумки туристичного сезону у Криму

Якщо для туристів порівняно низькі ціни на відпочинок – це однозначний плюс, то місцеві жителі, багато з яких весь рік живуть за рахунок літнього сезону, в жаху від того, що втрачають заробіток.
Всі статті