Поранено фельдшерку "швидкої", яка приїхала на виклик після попереднього обстрілу в Кіндійці на Херсонщині

Внаслідок повторного обстрілу було поранено фельдшерку "швидкої", яка приїхала на виклик у Кіндійці Херсонської області 29 листопада. Про це повідомила Херсонська ОВА у своєму Телеграм-каналі.

"У передмісті Херсона під російський обстріл потрапила працівниця "швидкої". Бригада медиків їхала на виклик до Кіндійки, де росіяни вбили літнього чоловіка", - сказано в повідомленні. 

Зазначається, що в момент, коли вони прибули на місце, ворог повторно вдарив по населеному пункту. 53-річна фельдшерка дістала контузію та вибухову травму. ЇЇ доставили до лікарні.

Раніше повідомлялось, що очільник Херсонської МВА розповів про влучання у Херсоні внаслідок обстрілу з лівого берега.

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті