Понад 80 окупантів «СВО», яких записали в «еліту» Росії, навіщось відправили на Північний полюс

Учасники «СВО», задіяні в програмі «Время героев», вирушили в подорож на Північний полюс на атомному криголамі «50 лет Победы». Про це йдеться в повідомленні Російської академії народного господарства і державної служби.

Ректор академії Олексій Комісаров повідомив, що окупантам, яких готують до кар'єри управлінців і державних службовців, необхідно «дати як базові знання з різних напрямків, з якими вони можуть зіткнутися в цивільному житті, так і лідерські, управлінські компетенції». Яку роль у підготовці управлінських кадрів може зіграти турпоїздка на Північний полюс він не уточнив. 

«Я впевнений, ті, хто дійде до Північного полюса і повернеться назад, запам'ятають це на все життя», - розпливчасто пояснив ректор мету цієї подорожі. 

Як повідомлялося раніше, Путін заявив, що учасники «СВО» мають стати елітою російської держави і згодом обійняти керівні посади.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті