Понад 80% іноземців, які працюють у Польщі – українці та білоруси

Понад 80% іноземців, які працюють у Польщі – це українці та білоруси, які культурно близькі полякам. Про це "Польському радіо" заявив речник правлячої партії «Право і справедливість» Рафал Бохенек.

"Ці люди будують нашу економіку. У культурному сенсі вони нам не чужі, тож тут немає дисонансу, немає проблем з їх асиміляцією, з їх соціальною інтеграцією. Вони роблять свою роботу та працюють легально на підставі дозволів (на роботу, – ред.). Я говорю, звичайно, про українців і білорусів. Більшість іноземних працівників, які працюють у нас, походять, власне, з цих двох країн", – сказав Бохенек.

Одночасно він зазначив, що збільшення кількості працівників з Азії в Польщі є результатом економічного розвитку та хорошої ситуації на ринку праці в країні.

Бохенек підкреслив, що наразі польський уряд зосереджується на прийомі економічних мігрантів на певний період часу на основі процедур перевірки цих людей.

Як повідомлялося, Польща посилює кордон з Білоруссю.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
10.04.2026
17:10

Вибори в Угорщині. Країну чекає «Майдан»?

Президент Володимир Зеленський поряд із російським диктатором Путіним є одним із найненависніших політиків у країні. Тож чи справді Мадьяр у разі перемоги продемонструє кардинальний відхід від стилю Орбана – покаже час.
Світ
08.04.2026
21:40

«Завдаємо ядерний удар, а потім влаштовуємо публічні страти». Російські ЗМІ про Україну

«Чи не час уже вдарити по Банковскій?». «Скільки можна миндальничати? А то противник перебуває в упевненості, що ми можемо загрожувати лише постами Медведєва в соцмережах»
Країна
07.04.2026
20:40

Сергій Гармаш: Добровільний вихід ЗСУ з Донбасу стане легітимізацією анексії РФ

Теоретичне захоплення РФ Краматорська-Слов’янська через рік на тлі погіршення життя росіян, наростання проблем у російській економіці і втрати щонайменше 300 тисяч особового складу… Чи буде це розглядатися як перемога? А якщо Україна не зупиниться...
Всі статті