Понад 650 нових санкцій: Зеленський підписав ще два укази щодо санкцій проти тих, хто працює на російську агресію

Президент України Володимир Зеленський підписав ще два укази щодо санкцій проти тих, хто працює на агресію РФ. Про це він повідомив у своєму вечірньому відеозверненні 1 квітня.

"Це посадовці держави-агресора, її військово-промисловий комплекс (ВПК) – сотні компаній. Та колаборанти, – сказано в повідомленні. – Йдеться про більш ніж 650 нових санкційних осіб".

Президент підкреслив, що РНБО продовжить цю роботу, і жоден із тих, хто допомагає терористам, працює на них, постачає або виробляє зброю для терору, – жоден не уникне відповідальності.

"Блокування спільників терору, ізоляція держави-терориста, її поразка і судові процеси – це те, що очікує всіх, хто розпочав і веде війну проти України та міжнародного порядку", – зазначив Зеленський.

Раніше повідомлялось, що СБУ заявляє про санкції проти 17 функціонерів УПЦ (МП) і заборону на в'їзд в Україну майже 250 клірикам РПЦ.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті