Понад 650 нових санкцій: Зеленський підписав ще два укази щодо санкцій проти тих, хто працює на російську агресію

Президент України Володимир Зеленський підписав ще два укази щодо санкцій проти тих, хто працює на агресію РФ. Про це він повідомив у своєму вечірньому відеозверненні 1 квітня.

"Це посадовці держави-агресора, її військово-промисловий комплекс (ВПК) – сотні компаній. Та колаборанти, – сказано в повідомленні. – Йдеться про більш ніж 650 нових санкційних осіб".

Президент підкреслив, що РНБО продовжить цю роботу, і жоден із тих, хто допомагає терористам, працює на них, постачає або виробляє зброю для терору, – жоден не уникне відповідальності.

"Блокування спільників терору, ізоляція держави-терориста, її поразка і судові процеси – це те, що очікує всіх, хто розпочав і веде війну проти України та міжнародного порядку", – зазначив Зеленський.

Раніше повідомлялось, що СБУ заявляє про санкції проти 17 функціонерів УПЦ (МП) і заборону на в'їзд в Україну майже 250 клірикам РПЦ.

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті