Понад 60 млрд доларів для України США можуть виділити на початку квітня - ЗМІ

Конгрес США, у якому з осені застряг пакет допомоги Україні на $61,4 млрд, може ухвалити його наприкінці березня - на початку квітня. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times із посиланням на CNN.

За даними джерел CNN, підтримка Києва увійде до законопроєкту про новий бюджет, який готується винести на голосування спікер палати представників Майк Джонсон.

До цього спікер "зірвав" узгодження двох запропонованих демократами проєктів бюджету. Однак, як зазначають джерела, Джонсон провів приватну зустріч із республіканцями нижньої палати, які просувають ідею нового двопартійного проєкту, що передбачає допомогу Ізраїлю та Україні. Спікер не зайняв будь-якої позиції щодо плану, але закликав його доопрацювати, щоб можна було винести документ на голосування.

Водночас, за словами джерел CNN, Джонсон ризикує, виносячи законопроєкт на голосування, оскільки вкрай праві члени палати - прихильники експрезидента Дональда Трампа - можуть проголосувати за його усунення з посади спікера. Також ініціативу можуть не підтримати ліві демократи, які не прагнуть виділяти додаткові кошти Ізраїлю, - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, у Палаті представників США обіцяють "вчасно" винести на голосування допомогу Україні.

Статті

Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Всі статті