Понад 52 тисячі людей перебуває у розшуку від початку повномасштабного вторгнення - Лубінець

Понад 52 тисячі людей перебуває у розшуку від початку повномасштабного вторгнення, серед них понад 3 676 зниклих дітей. Про це написав Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець 21 травня у своєму Телеграм-каналі.

"У новому аналітичному дослідженні від Texty.org.ua,  за даними МВС, від 24 лютого 2022 року вважаються зниклими безвісти 52 673 особи, близько 37 000 із них — за особливих обставин. За цей же час зафіксовано 3 676 фактів зникнення дітей. В умовах повномасштабної війни, будь-яка інформація, що може допомогти родичам зниклих їх знайти, є критично важливою. Саме завдяки відкритим даним створюються алгоритми розшуку: знаходять громадян України за кордоном або в полоні через міжнародні та гуманітарні місії; співпрацюють державні установи, неурядові організації та громадськість; попереджаються та виявляються випадки шахрайства з документами безвісти зниклих осіб; фіксуються злочини окупантів", - зазначив Лубінець.

Він наголосив, що Україна має робити все можливе, аби країна-терорист понесла відповідальність за кожне зруйноване життя українського народу.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті