Понад 500 людей з окупованого Мелітополя подали заявку на евакуацію: мер розповів куди звертатися

Міський голова Мелітополя Іван Федоров закликав мешканців тимчасово-окупованого міста покинути території та додав, що понад 500 людей подали заявки на евакуацію.

“Ми не просто закликаємо виїжджати з тимчасово-окупованих територій, а ми допомагаємо виїжджати. Я вдячний нашим міжнародним партнерам за те, що вони організовують та допомагають нам з евакуацією, а саме роблять її безоплатною. Таким чином, до нас звернулося за останній місяць більш, ніж 500 людей, яким ми допомогли виїхати та допомагаємо виїжджати. Тому, якщо є можливість та бажання – звертайтеся, і ми допоможемо виїхати з ТОТ. Також ми допомагаємо з розміщенням, як на території країн ЄС, так і на території нашої держави”, – повідомив Федоров.

Федоров розповів, що замість Кирилівки та Бердянська росіяни "евакуйовують" мешканців тимчасово окупованої Запоріжчини до Тюменя та Уфи.

Щоб подати заявку на безеоштовну евакуацію:  Зверніться до "Відкритого простору допомоги «Саме тут»  (https://t.me/prostirdopomogi/1379)

або Заповніть форму заявки (https://docs.google.com/forms/d/1mKAL4w5VLkAOW6L8A4e59c0YBH37ZU2K27qxz0xZ0ag/edit?ts=642d55db

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті