Понад 500 людей з окупованого Мелітополя подали заявку на евакуацію: мер розповів куди звертатися

Міський голова Мелітополя Іван Федоров закликав мешканців тимчасово-окупованого міста покинути території та додав, що понад 500 людей подали заявки на евакуацію.

“Ми не просто закликаємо виїжджати з тимчасово-окупованих територій, а ми допомагаємо виїжджати. Я вдячний нашим міжнародним партнерам за те, що вони організовують та допомагають нам з евакуацією, а саме роблять її безоплатною. Таким чином, до нас звернулося за останній місяць більш, ніж 500 людей, яким ми допомогли виїхати та допомагаємо виїжджати. Тому, якщо є можливість та бажання – звертайтеся, і ми допоможемо виїхати з ТОТ. Також ми допомагаємо з розміщенням, як на території країн ЄС, так і на території нашої держави”, – повідомив Федоров.

Федоров розповів, що замість Кирилівки та Бердянська росіяни "евакуйовують" мешканців тимчасово окупованої Запоріжчини до Тюменя та Уфи.

Щоб подати заявку на безеоштовну евакуацію:  Зверніться до "Відкритого простору допомоги «Саме тут»  (https://t.me/prostirdopomogi/1379)

або Заповніть форму заявки (https://docs.google.com/forms/d/1mKAL4w5VLkAOW6L8A4e59c0YBH37ZU2K27qxz0xZ0ag/edit?ts=642d55db

Статті

Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Донецьк
19.07.2024
10:20

Донеччан не пускають додому. Донецький щоденник

...З жовтня минулого року потрапити додому людям із донецькою пропискою та українським паспортом – це як виграти у лотерею. Пощастить – не пощастить.
Всі статті