Понад 20 тисяч українців звернулися до центрів рекрутингу української армії

Станом на 6 жовтня 20 150 осіб звернулися до центрів рекрутингу української армії. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

За інформацією відомства, 5091 особу вже розглядають як кандидата до Сил оборони, а 1726 - розпочали службу або незабаром приєднаються до війська.

"Центри пропонують понад 10 000 вакансій, серед яких найпопулярніші: водії, оператори БПЛА, штабні працівники та медики", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі.

Загалом в Україні налічується 40 центрів рекрутингу, перший з яких відкрито 12 лютого у Львові. Решта центрів почали активно відкриватися з кінця березня 2024 року. Деталі та адреси центрів - на сайті: recruiting.mod.gov.ua

Нагадаємо, раніше уряд дозволив військовим частинам мобілізувати добровольців напряму без ТЦК. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.12.2025
14:15

Вибори, які вплинули на Україну у 2025...

У 2025 році відбулось чимало важливих виборів. У Європі найбільше – 14. Майже половина з них фіксувала тенденції, що підривають лінію європейської єдності щодо України.
Країна
25.12.2025
12:37

Житлові ваучери на 2 мільйони гривень: нова програма для ВПО, але не для всіх

Питання постійного житла— це не лише про комфорт. Для багатьох родин це про здатність "закріпитися" в громаді, влаштувати дітей у школи й садочки, планувати роботу, лікування, догляд за літніми батьками.
Світ
24.12.2025
12:00

«Українську енергетику добиває упертість Зеленського». Російські ЗМІ про Україну

"Є загальноприйняті принципи організації виборчого процесу. І мільйони громадян не можна позбавляти права голосу, навіть якщо вони і живуть десь за кордоном"
Всі статті