Понад 20 електромереж пошкоджено на Київщині через негоду - пориви вітру й падіння дерев

Через пориви вітру до 20 м/с і падіння гілок та дерев зафіксовані пошкодження 22 ліній середнього класу напруги по всій Київській області 2 листопада. Про це повідомили на facebook-сторінці "ДТЕК. Київські регіональні електромережі".  

"На Київщині погіршення погоди. Через пориви вітру до 20 м/с і падіння гілок та дерев на проводи наразі зафіксовані пошкодження 22 ліній середнього класу напруги по всій Київській області. Наші фахівці в посиленому режимі вже працюють над відновленням мереж. Через обриви проводів звертаємо вашу особливу увагу - будьте обережні, не нехтуйте правилами безпеки та не наближайтесь до ліній електропередачі", - сказано в повідомленні.

 У ДТЕК зазначили, що дізнатися про причини відключення світла і терміни його відновлення можна через чат-бот у Viber та Telegram. Повідомити про відсутність світла можна через дистанційні сервіси: офіційний сайт компанії - кнопка "Повідомте нам про відсутність електроенергії", приватні повідомлення на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Телефон контакт-центру Київських регіональних електромереж +38 (067/099/093) 495 70 40, стаціонарний телефон (044)4590740.

Раніше повідомлялось, що в Києві було зафіксовано рекордну кількість опадів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
21.12.2025
16:01

Про Пушиліна або добре, або нічого… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня деякі публікації донецьких ЗМІ дуже нагадували надгробні промови. Місцеві та російські політологи, колеги по роботі, говорячи про ватажка «ДНР», з придихом розповідали, як чудово він минулого року керував «молодою республікою», як...
Світ
19.12.2025
09:00

Фінський досвід та уроки для України

Війну РФ проти України часто порівнюють із «Зимовою війною». Аналогій та паралелей справді багато. Але, хоча історія повторюється, вона ніколи не повторюється один до одного.
Донецьк
17.12.2025
22:10

Життя після шахти: як гірники Донеччини шукають себе після втрати копалень

«Я ледь зводив кінці з кінцями. Майже всі гроші уходили на оренду та продукти. Через це почались непорозуміння з дружиною. На жаль наша родина не витримала таких випробувань. Ми розстались..."
Всі статті