Понад 2 мільярди гривень спрямовано пенсіонерам Луганщини в березні, виплати завершені – ОВА

Більше 2 мільярдів гривень спрямовано пенсіонерам Луганської області в березні, виплати завершені. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 25 березня.

"24 березня завершено фінансування пенсій за поточний місяць, – сказано в повідомленні. – На виплати жителям Луганської області спрямовано 2072,14 млн гривень".

Зазначається, що, крім того, станом на 24 березня соціальні страхові виплати здійснено на 30,26 млн гривень, в тому числя 1,39 млн гривень – на оплату лікарняних. На виплату житлових субсидій та пільг перераховано 123,41 млн гривень.

Раніше повідомлялось, що тим, хто виїжджає з окупованих територій у безпечні регіони України без паспорта, допомагатимуть готівкою.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті