Понад 1500 пацієнтів-переселенців отримали послуги від мобільних бригад Рубіжанських медиків з початку року у чотирьох містах України

Медики з Рубіжанської громади Луганської області здійснили 80 виїздів мобільних бригад до шелтерів, модульних містечок і хабів для переселенців у Дніпрі, Вінниці, Павлограді й Хмельницькому протягом шести місяців поточного року, надавши послуги 1565 пацієнтам. Про це повідомила медична директорка комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Рубіжанської міськради Луганської області (КНП "ЦПМСД" Рубіжанської міськради) Алла Родіонова, пише "ОстроВ" 10 липня. 

"Новою додатковою формою роботи є робота створених Центром мобільних медичних бригад, які виїжджають у місця компактного проживання або перебування ВПО. До складу таких бригад входять лікар загальної практики - сімейний лікар/лікар-терапевт, лікар педіатр дільничний, медична сестра й водій автотранспортного засобу. За півроку луганські медики здійснили 80 таких виїздів. При цьому їхні послуги отримали 1565 мешканців шелтерів, модульних містечок, відвідувачів хабів у Дніпрі, Вінниці, Павлограді й Хмельницькому", - сказано в повідомленні.

За словами Родіонової, після огляду пацієнтів за призначенням лікарів всі забезпечуються необхідними безкоштовними якісними лікарськими засобами, які видаються безпосередньо або шляхом виписування електронного рецепта за державною програмою "Доступні ліки". 

"А найголовніше - всі отримують психологічну підтримку", - каже Родіонова.

Раніше повідомлялось, що Центр відновного лікування та реабілітації з Рубіжного, який працює в Харкові, отримав гуманітарну допомогу.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті