Понад 10 населених пунктів Донеччини зазнали нових обстрілів. Поранено людей, зруйновано будівлі

Протягом 4 червня понад 10 населених пунктів Донеччини зазнали нових російських обстрілів. Поранено людей, зруйновано будівлі, - повідомляє у Телеграм начальник Донецької ОВА Павло Кириленко.

"На Волноваському напрямку поранено людину у Максимівці Вугледарської громади, під обстрілами Вугледар, Новоукраїнка та Пречистівка. На Донецькому напрямку зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки, Красногорівки та Очеретинської громади. Курахівська громада під вогнем артилерії та «ураганів». Пошкоджено 3 будинки у Петрівці Селидівської громади", - повідомив Кириленко.

За його ловами, на Горлівському напрямку поранено людину у Торецьку - місто зазнало авіабомбардувань.

"Також 1 людина поранена і 1 будинок пошкоджено у Новомарковому Костянтинівської громади. У Часовоярській громаді пошкоджено багатоповерхівку та 3 приватні будинки. На Лисичанському напрямку відбулися 13 обстрілів Торського і Зарічного Лиманської громади. Всього за добу росіяни поранили 3 жителів Донеччини", - констатував глава області.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті