Понад 1,5 тисячі ВПО з Луганщини звернулися до хабів протягом тижня

Понад 1,5 тисячі ВПО з Луганської області звернулися до хабів Попаснянщини протягом тижня. Про це у Телеграм повідомляє очільник Луганської ОВА Артем Лисогор. 

За його словами, у Харкові переселенцям надавали послуги психолог, адміністратор ЦНАПу, спеціаліст ПФУ, сімейний лікар та невропатолог. 

"Представником Луганського обласного центру зайнятості там проводиться рекрутингова компанія за фахом "Демінер з гуманітарного розмінування".

Відвідувачі за тиждень отримали 572 продуктових набори.

Ще 285 – у Новомосковську. Там консультували юрист, лікар, а також надавали роз’яснення щодо захисту прав дітей. 

В Черкасах наші ВПО одержали 671 пакунок з продуктами, 404 з яких – від благодійників.

Луганчани могли звернутися до юриста, психолога, представників ЦНАПу, центру зайнятості та ПФУ, лікарів", - зазначив Лисогор. 

Як повідомлялося, ВПО з Луганщини можуть отримати в Ужгороді консультації з соціальних питань, а в Броварах - безкоштовну послугу перукаря. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
17.08.2025
17:24

Наказано дружити! Ласкаво просимо до Північної Кореї... Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу не просто розповідали про те, що молодь «ДНР» і КНДР – брати навіки, але, схоже, формували у цієї самої донецької молоді схоже на північнокорейське сприйняття дійсності про екзальтоване...
Країна
14.08.2025
13:14

Туристичний сезон‑2025 в окупованому Криму: черги, відключення інтернету, високі ціни та страх атак

Окупаційна влада називає сезон‑2025 найкращим за п’ять років. "Міністерство курортів Криму" повідомило, що з початку року до 31 липня півострів прийняв 3,74 млн відпочивальників, що на 14 % більше, ніж за аналогічний період 2024 року.
Країна
13.08.2025
09:56

Україна запустила механізм визнання навчання в окупації: що це означає і як працюватиме на практиці

Понад півтора роки в українському суспільстві чекали на ухвалення постанови Кабінету міністрів, яка б запустила механізм визнання результатів навчання, здобутого громадянами на тимчасово окупованих територіях.
Всі статті