Помста за 128-му Закарпатську бригаду: ЗСУ накрили велике скупчення окупантів під час нагородження на Херсонщині

Збройні сили України завдали удару по великому скупченню російських окупантів з 810-ї бригади морської піхоти в Херсонській області. Про це 21 листопада написав у Телеграмі командир 28-ї Окремої механізованої бригади Сухопутних військ ЗСУ Юрій Мадяр.

Він повідомив, що українські воїни завдали удару по ворогові в момент нагородження в день ракетних військ та артилерії РФ, та додав, що комісія, яка прибула на місце обстрілу, намагається засекретити втрати окупантів, зокрема, командного складу.

Мадяр зазначив, що таким чином українські військові відплатили окупантам за підлий удар по 128-й Закарпатській бригаді під час шикування у Запорізькій області 3 листопада. 

"Російське командування запізнилося на урочистості на декілька годин. Нагородження відбувалося на узліссі, у ретельно підготовленому та замаскованому місці. 810 бригада морської піхоти, відчуваєте біль, бо ми точно знаємо. Це за наших хлопців. За Закарпатську окрему гірсько-штурмову", - написав боєць ЗСУ.

За його словами, загалом загинули щонайменше 25 окупантів зі складу 810-ї бригади морської піхоти, ще близько сотні отримали поранення.

Як повідомлялося, понад 20 українських захисників загинули під час рашистського удару по військових, яких зібрали на нагородження.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті